İBRAHİM URHAN’DAN ZİYARETLER | Didim Özgürses Gazetesi | Bağımsız Günlük Siyasi Gazete
Arşiv
firma-ekle
İstatistikler
  • 47Bu haber:
  • 657203Toplam ziyaretçi:
  • 543Bugün kü ziyaretçiler:
  • 994Dünkü ziyaretçiler:
  • 6Online olan ziyatçiler:
Bu alana Reklam Verebilirsiniz DİDİM ÖZGÜRSES GAZETESİ Telefon: 0 533 591 72 59

1 (27)CHP Didim Belediye Başkan Aday Adayı İbrahim Urhan 11. ve 12. ziyaretlerini Didim Esnaf ve Sanatkarlar Odası ve Didim Sivaslılar Kültür Derneği ile gerçekleştirdi. Didim Esnaf ve Sanatkarlar Odasını ziyaret eden Urhan Yönetim Kurulu başkanı Şeref Erul ve Yönetim Kurulu üyesi Nihat Özçevik tarafından karşılandı. Yaklaşık 1 saat süren toplantıda Urhan kendini tanıttıktan sonra projelerini anlattı. Didim’in sorunları ve çözüm önerilerinin görüşüldüğü toplantının samimi bir ortamda gerçekleşmesi Urhan’ı memnun etti. Daha sonra Didim Sivaslılar Kültür Derneğini ziyaret eden İbrahim Urhan’ı Dernek Yönetim Kurulu Başkanı Soner Gül karşıladı. Sıcak ve samimi bir ortamda gerçekleşen toplantı yaklaşık 1 saat sürdü. Urhan’ın projelerinin, Didim’in sorun ve çözüm önerilerinin konuşulduğu toplantının verimli geçmesi Urhan’ı memnun etti.

Ziyaretlerine devam eden Urhan TURSAB YTK Didim Temsilcisi Nazif Karakuş ile bir araya geldı. Urhan projelerini anlattı. Didim’in sorunları ve çözüm önerilerinin de görüşüldüğü samimi bir ortamda gerçekleşen toplantı yaklaşık 1 saat sürdü. Akabinde Didim Yöresi Engelliler Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneğine geçen İbrahim Urhan ve ekibi burada Dernek Başkanı Bedri Altıntaş tarafından karşılandı. Toplantı yaklaşık 1 saat sürdü. Urhan’ın projelerinin, Didim’in sorunları ve çözüm önerilerinin paylaşıldığı  toplantı sonrası Urhan ve ekibi Dernek başkanı Bedri Altıntaş ile toplu fotoğraf çektirdi.

İbrahim Urhan 10.08.2018 Cuma günü de STK ve çeşitli guruplarla söyleşi buluşmalarına devam etti. İlk olarak CHP Akbük Temsilciliğine  giden Urhan ve ekibi CHP Akbük Temsilcisi Sevim Egemen ve partililer  tarafından karşılandı. Urhan projelerini anlattıktan sonra Akbük’ün sorunları ve çözüm önerileri konusunda bilgi alışverişinde bulunuldu. Toplantı yaklaşık 1,5 saat sürdü. Saat 16:00 da Akbük Demokrasi Platformu’na geçen Urhan ve ekibi Platform sözcüsü Ferda Kılıç ve platform üyeleri tarafından karşılandı. Projeler, Akbük’ün sorunları ve çözüm önerileri hakkında samimi bir ortamda gerçekleşen toplantı yaklaşık 1,5 saat sürdü. Daha sonra gelen talep üzerine Defne Park Sitesi ve komşu diğer 2 sitenin sakinleri ile söyleşide bulunmak için Defne Park Sitesine geçildi. Defne Sitesi Yönetim Kurulu Başkanı Gönül Tunçtekin ve kalabalık site sakinlerinin karşıladığı Urhan ve ekibinin söyleşisi yaklaşık 1,5 saat sürdü.  Burada gerçekleşen söyleşide Urhan soruları cevapladı, sorunlar ve çözüm önerileri hakkında bilgi alışverişinde bulunuldu. Her gün yapılan toplantılara artan ilgi Urhan ve ekibinin moralini üst seviyelere çıkardı.

 

 

 

 

Bu alana Reklam Verebilirsiniz DİDİM ÖZGÜRSES GAZETESİ Telefon: 0 533 591 72 59
Çizerimiz

Mehmet TEVLİM

Köşe Yazarlarımız

Erdoğan ŞAHİN

Kaya ÇETİN

Cengiz KOÇ

Mustafa ÖGE

Bülent ELDEN

Aydın KÜÇÜKAL

Zeki SARIHAN

Doğan GÜNEŞ

Yunus LENGERANLI

Özgür YAVUZYILMAZ

PROF. DR. AYDIN FINDIKÇI

Murat KAFADAROĞLU
Adnan GÜRKAN
Zeynep KULAKÇI
Şükrü KUNDAKÇI
Haydar PINARBAŞI
Hüseyin ÖZALP
Türker ERTUNCAY