CHP’Lİ BÜLBÜL DİDİM’DE ÇALIŞTI | Didim Özgürses Gazetesi | Bağımsız Günlük Siyasi Gazete
Arşiv
firma-ekle
İstatistikler
  • 62Bu haber:
  • 626694Toplam ziyaretçi:
  • 466Bugün kü ziyaretçiler:
  • 275Dünkü ziyaretçiler:
  • 3Online olan ziyatçiler:
Bu alana Reklam Verebilirsiniz DİDİM ÖZGÜRSES GAZETESİ Telefon: 0 533 591 72 59

13Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Aydın 3. Sıra Milletvekili Adayı Süleyman Bülbül, seçim çalışmaları kapsamında Didim’i ziyaret etti. Bülbül, ilçe seçim bürosunda partililerle bir araya gelirken ardından sivil toplum kuruluşlarına ziyaretler gerçekleştirdi.
Seçim bürosunda partililere seslenen Bülbül, “Gelen anket sonuçları, milletvekillinin çoğunluğunu Millet İttifakı’nın aldığını gösteriyor. Büyük ihtimalle meclis çoğunluğunu alacağız. 24 Haziran’da eğer Muharrem İnce’yi ilk turda çıkaramazsak, ikinci turda çıkaracağız. Gelen anketler, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın yüzde 50’yi bulamayacağını gösteriyor. Büyükşehirlerde Millet İttifakı arayı açmaya başladı. Biz seçim güvenliği konusunda dikkatli olacağız. Oyumuza sahip çıkacağız. Tatilciler mutlaka oyunu kullanacak. Bir oy demeyeceğiz, oyumuzu kullanacağız. Bir oy bir oydur. Bunun başka açıklaması yok. Ben her zaman Didim örgütünü canlı bulurum. Bizim başka yerlerdeki eksikliğimizi kapatacak oy yerimizdir. Başka yerden alamadığımız bir oy karşılığını, Didim’de iki oyla kapatacağız. Didim’de oyumuzu yüzde 70 yaparsak güzel olacak. Yüzümüz gülecek ve çalışacağız” dedi.
Seçim bürosu ziyaretinin ardından Bülbül, Didim Cemevi Derneği, Didim Ticaret Odası, Didim Esnaf ve Sanatkarlar Odası ile Didim ESKKK’yı ziyaret etti. Bülbül, ziyaretler sırasında CHP’nin seçim vaatlerini anlatarak destek istedi.

 

Bu alana Reklam Verebilirsiniz DİDİM ÖZGÜRSES GAZETESİ Telefon: 0 533 591 72 59
Çizerimiz

Mehmet TEVLİM

Köşe Yazarlarımız

Erdoğan ŞAHİN

Kaya ÇETİN

Cengiz KOÇ

Mustafa ÖGE

Bülent ELDEN

Aydın KÜÇÜKAL

Zeki SARIHAN

Doğan GÜNEŞ

Yunus LENGERANLI

Özgür YAVUZYILMAZ

PROF. DR. AYDIN FINDIKÇI

Murat KAFADAROĞLU
Adnan GÜRKAN
Zeynep KULAKÇI
Şükrü KUNDAKÇI
Haydar PINARBAŞI
Hüseyin ÖZALP
Türker ERTUNCAY