ALTINKUMSPOR’DA KUPA TÖRENİ YAPILDI | Didim Özgürses Gazetesi | Bağımsız Günlük Siyasi Gazete
Arşiv
firma-ekle
İstatistikler
  • 106Bu haber:
  • 658182Toplam ziyaretçi:
  • 66Bugün kü ziyaretçiler:
  • 897Dünkü ziyaretçiler:
  • 1Online olan ziyatçiler:
Bu alana Reklam Verebilirsiniz DİDİM ÖZGÜRSES GAZETESİ Telefon: 0 533 591 72 59

20 (2)Aydın Futbol 2. Amatör Küme 4. Grup’ta şampiyon olarak 1. Amatör Küme’ye yükselen Altınkumspor’da kupa töreni gerçekleştirildi. Törende, Altınkumspor A takımı ile kategorilerinde derece alan altyapı takımlarına kupaları verildi.
Geçtiğimiz sezon hedefini şampiyonluk olarak belirleyen ancak sonuca ulaşamayan Altınkumspor, ertelediği şampiyonluğa bu yıl ulaştı. Aydın Futbol 2. Amatör Küme 4. Grup’ta ligi lider tamamlayarak 1. Amatör Küme’ye çıkan Altınkumspor, şampiyonluk kupasını aldı. Didim Sentetik Saha Tesisleri’nde düzenlenen kupa törenine, Didim Kaymakamı Mehmet Türköz, Belediye Başkanı Ahmet Deniz Atabay, Aydın Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Hasip Arıkan, Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Hüseyin Ulusoy, Altınkumspor Kulübü Başkanı Özgür Makasçıoğlu, Didim Belediyespor Kulübü 2. Başkanı Evren Ermurat ve futbol severler katıldı.
Törende bir konuşma yapan Altınkumspor Kulübü Başkanı Özgür Makasçıoğlu, 2015 yılında kurulan Altınkumspor’un 2017-2018 sezonu itibariyle 4 kategoride başarı elde ettiğini söyledi. Makasçıoğlu, “U9, U11 ve U16 altyapı takımlarımız, katıldıkları özel turnuvalarda derece aldı. A takımımız da 2. Amatör Küme 4. Grup’ta şampiyon olarak 1. Amatör Küme’ye yükseldi. Amacımız, bu seneden itibaren alt yapıya daha fazla önem vererek ve gençlerimizi yetiştirerek Didim adına daha iyi yerlere getirmek istiyoruz” dedi.
Makasçıoğlu’nun konuşmasının ardından 1. Amatör Küme’ye yükselen Altınkumspor A takım futbolcuları ile U9, U11 ve U16 altyapı kategorilerinde şampiyon futbolculara madalyaları ile kupaları Didim Kaymakamı Mehmet Türköz, Belediye Başkanı Ahmet Deniz Atabay, Aydın Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Hasip Arıkan ve Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Hüseyin Ulusoy tarafından verildi.

Bu alana Reklam Verebilirsiniz DİDİM ÖZGÜRSES GAZETESİ Telefon: 0 533 591 72 59
Çizerimiz

Mehmet TEVLİM

Köşe Yazarlarımız

Erdoğan ŞAHİN

Kaya ÇETİN

Cengiz KOÇ

Mustafa ÖGE

Bülent ELDEN

Aydın KÜÇÜKAL

Zeki SARIHAN

Doğan GÜNEŞ

Yunus LENGERANLI

Özgür YAVUZYILMAZ

PROF. DR. AYDIN FINDIKÇI

Murat KAFADAROĞLU
Adnan GÜRKAN
Zeynep KULAKÇI
Şükrü KUNDAKÇI
Haydar PINARBAŞI
Hüseyin ÖZALP
Türker ERTUNCAY