SARI SAÇLI, MAVİ GÖZLÜ GELİYOR | Didim Özgürses Gazetesi | Bağımsız Günlük Siyasi Gazete
Arşiv
firma-ekle
İstatistikler
 • 2010Bu haber:
 • 657208Toplam ziyaretçi:
 • 548Bugün kü ziyaretçiler:
 • 994Dünkü ziyaretçiler:
 • 3Online olan ziyatçiler:
Bu alana Reklam Verebilirsiniz DİDİM ÖZGÜRSES GAZETESİ Telefon: 0 533 591 72 59
CHP DİDİM BELEDİYE BAŞKAN ADAYI AHMET DENİZ ATABAY

CHP DİDİM BELEDİYE BAŞKAN ADAYI AHMET DENİZ ATABAY

9 Şubat 2014 Pazar günü gerçekleşen Cumhuriyet Halk Partisi Parti Meclisi toplantısından Didim Belediye Başkan Adayı Deniz Atabay, yarın basın mensupları ile bir araya gelecek.

 

9 Şubat 2014 Pazar günü gerçekleşen Cumhuriyet Halk Partisi Parti Meclisi toplantısından devrim niteliğinde bir karar ile Didim Belediye Başkan Adayı olarak açıklanan Deniz Atabay, yarın basın mensupları ile bir araya gelecek.

30 Mart’ta yapılacak yerel seçimlerde CHP adına yarışacak Didim Belediye Başkan adayı Deniz Atabay, kişilerin önemli olmadığını, partinin önem taşıdığını söyledi. Birlik ve beraberliğin önemine değinen Atabay, “CHP, bayrağını Didim Belediyesi’nde dalgalanmaya devam etmesi için birlik olmalıyız. Önemli olan kimin aday gösterildiği değildir. Önemli olan CHP’dir. CHP’nin ilçemizde başarısının sürmesi için bütün parti örgütümün desteklerini bekliyorum” dedi.

 

Didim CHP Adayı Ahmet Deniz Atabay Özgeçmişi:

1959 yılında İstanbul’da doğdu. Lise tahsilinden sonra Marmara Üniversitesi fransızca bölümünden son sınıftan ayrıldı ve Fransa’da iki yıl yine fransızca bölümünde okudu. Türkiye’ye döndükten sonra sağlık, Petrol ve inşaat işleri ile uğraştıktan sonra çok sevdiği Didim’e yerleşmeye karar verdi. Burada kendi inşa ettiği 2 adet otelle turizmciliğe adım attı. 1989 yılından beridir Didim’de yaşayan Deniz Atabay evli ve 2 kız 1 erkek çocuk babasıdır. 4 dönemdir Didim Turizm Derneği başkanlığı görevini sürdüren Atabay, Rotary kulübü, Didim Yelken Kulübü kurucularından olup, halen faal olarak görev yapmaktadır. Atabay çok iyi düzeyde İngilizce ve Fransızca bilmektedir.

3 Responses to SARI SAÇLI, MAVİ GÖZLÜ GELİYOR

 • Mehmet Kabadayı says:

  Ben sarı saçlı mavi gözlü tek bir adam tanırım; O da önderim Mustafa Kemal Atatürk’tür.

 • aylin says:

  1.Madem parti önemli neden istifa edip KAMACI nın arkasında duramıyor.
  2.DİDİM i ALİ BAR Da oturarak mı yönetecek?
  3.Kendi çalışanlarının maaşını vermeyen, sigortasını yatırmayan bir adam DİDİM halkına hangi dürüstlüğü hangi şeffaflığı neyi yapabilecek ?

  Diren KAMACI diren yanındayız biz senin

 • Hüseyin says:

  Sn Deniz Atabay bugune kadar kimsenin hakkını yememiştir. Ben yıllarca yanında çalıştım ve asla kimseyi sigortasız çalıştırmadığı gibi maaşını da zamanında almayanı görmedim. Bunun sadece siyaset için kullanılmış basit bir iftira oldugunu düşünüyorum. Eski bir çalışanı olarak bunu açıklamayı kendime bir borç bilirim…

Bu alana Reklam Verebilirsiniz DİDİM ÖZGÜRSES GAZETESİ Telefon: 0 533 591 72 59
Çizerimiz

Mehmet TEVLİM

Köşe Yazarlarımız

Erdoğan ŞAHİN

Kaya ÇETİN

Cengiz KOÇ

Mustafa ÖGE

Bülent ELDEN

Aydın KÜÇÜKAL

Zeki SARIHAN

Doğan GÜNEŞ

Yunus LENGERANLI

Özgür YAVUZYILMAZ

PROF. DR. AYDIN FINDIKÇI

Murat KAFADAROĞLU
Adnan GÜRKAN
Zeynep KULAKÇI
Şükrü KUNDAKÇI
Haydar PINARBAŞI
Hüseyin ÖZALP
Türker ERTUNCAY