KARAOĞLU’DA İSTİFA ETTİ | Didim Özgürses Gazetesi | Bağımsız Günlük Siyasi Gazete
Arşiv
firma-ekle
İstatistikler
  • 1727Bu haber:
  • 658182Toplam ziyaretçi:
  • 66Bugün kü ziyaretçiler:
  • 897Dünkü ziyaretçiler:
  • 1Online olan ziyatçiler:
Bu alana Reklam Verebilirsiniz DİDİM ÖZGÜRSES GAZETESİ Telefon: 0 533 591 72 59

1493147_10202141483192213_2067824359_n kk (2)CHP’de Mevcut Belediye Başkanı Mümin Kamacı’nın 30 Mart’taki yerel seçimlerde Didim CHP’den aday gösterilmemesine CHP İlçe Başkanı Şavgu Aydın ve Gençlik Kolları Başkanı Caner İnceoğlu’nun ardından istifa edenler arasına Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Karaoğlu’da katıldı.  CHP Belediye Meclis Üyesi ve Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Karaoğlu sanal alemde yaptığı açıklamada CHP’den istifa ettiğini duyurdu.

CHP’den Kamacı’nın aday gösterilmemesine ilk tepki geldi. 2 dönemdir CHP’den Didim Belediye Meclis Üyeliğine seçilen ve aynı zamanda Belediye Başkan Yardımcılığı görevini üstlenen Ahmet Karaoğlu kendisine ait Facebook hesabından CHP’den istifa ettiğini duyurduk. Ahmet Karaoğlu hesabında; “Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanlığına; adaylık sürecinde yaşanan haksızlıkları MYK ve PM’de alınan kararı kabullenmem mümkün değildir. Üyesi olduğum Cumhuriyet Halk Partisinden (CHP) istifa ediyorum” şeklinde yazdı.

Öte yandan ise Didim CHP’de istifaların sürmesi bekleniyor.

One Response to KARAOĞLU’DA İSTİFA ETTİ

  • hatice says:

    Çok isabetli bir karar keşke daha önce istifa etseydi.Mümin Kamacıya daha az zarar verirdi.MYK daha önce sayın Mümin Kamacıyı seçtiğinde parti ile ilgili sorgulamalara girmemişlerdi şimdi sorgulanması manidardır.Bu arada CHP’nin aday değişimi ile ilgili tutumunun etik olmadığı sorgulanıyor.Tüm bu görüntü ve ses kasetlerine malzeme olunması ne kadar etiktir.35 yıllık CHP’li olduğunuzu söylüyorsanız bu çirkinlikler çıktığında görevi bırakmalıydınız.Ama politik hırs herşeyin önünde değil mi? Tayyip’ten ne farkınız var?İstikamet DSP marş! marş!

Bu alana Reklam Verebilirsiniz DİDİM ÖZGÜRSES GAZETESİ Telefon: 0 533 591 72 59
Çizerimiz

Mehmet TEVLİM

Köşe Yazarlarımız

Erdoğan ŞAHİN

Kaya ÇETİN

Cengiz KOÇ

Mustafa ÖGE

Bülent ELDEN

Aydın KÜÇÜKAL

Zeki SARIHAN

Doğan GÜNEŞ

Yunus LENGERANLI

Özgür YAVUZYILMAZ

PROF. DR. AYDIN FINDIKÇI

Murat KAFADAROĞLU
Adnan GÜRKAN
Zeynep KULAKÇI
Şükrü KUNDAKÇI
Haydar PINARBAŞI
Hüseyin ÖZALP
Türker ERTUNCAY