Didim Özgürses Gazetesi | Yaşanılası bir Didim için

AYDIN’DAKİ ŞOFÖRLER ODALARI BAŞKANLARI TŞOF EV SAHİPLİĞİNDE DİDİM’DE BULUŞTU

AYDIN’DAKİ ŞOFÖRLER ODALARI BAŞKANLARI TŞOF EV SAHİPLİĞİNDE DİDİM’DE BULUŞTU

Aydın’daki Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası başkanları, Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu’nun (TŞOF) ev sahipliğinde Didim’de bir araya geldi. TŞOF’un Didim’deki otelinde gerçekleştirilen toplantıya, Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu (TŞOF) Başkanı Fevzi Apaydın, Aydın Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (AYESOB) Başkanı Muhammet Ali Künkcü, Didim Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Savaş Cengiz, TŞOF Yönetim Kurulu üyeleri, TŞOF Genel Sekreteri Enver Yeniçeri ile Aydın’daki Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odaları’nın başkanları ve genel sekreterleri katıldı.

Toplantının açılışında konuşan TŞOF Başkanı Fevzi Apaydın, Aydın iline bağlı şoförler oda başkanlarını bir araya getirmek ve sohbet etmek için bu toplantıyı tertip ettiklerini belirterek, “Katıldığınız için hepinize teşekkür ayrı ayrı ediyorum. Didim bizim için çok özel bir yer. Didim’deki tesisimiz sizler için çok özel bir yer. Bu tesis yaklaşık 210 misafiri bir anda ağırlayabilen, 100 odası olan, çok eskilerden de kalan, bizlere emanet edilen ve bizlerden sonra da emanet edeceğimiz bir tesis. Burası sizin tesisiniz. Biz sadece sizler adına buraya başkanlık yapıyoruz” dedi. Didim’de çok değerli bir kardeşinin olduğunu ifade eden Apaydın, “Didim Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanımız Savaş Cengiz’e teşekkür ediyorum. Sadece sizlerle bir arada olmak, sorularınıza cevap teşkil edebilecek nitelikte bir şeyler söyleyebilmek için buradayız. Genel sekreterimiz burada, genel sekreter yardımcımız Zerrin hanım, hukuki sorularınıza cevap verebilmek için burada” diye konuştu.

Didim Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Savaş Cengiz de şoförler odaları temsilcilerini Didim’de ağırlamaktan mutluluk duyduklarını kaydederek, “Federasyon başkanımız, birlik başkanımız, ilimizin şoförler odası başkanları hepiniz ilçemize hoşgeldiniz, bize mutluluk verdiniz. İnşallah sektörümüzle alakalı güzel bir toplantı gerçekleştirmiş oluruz. Şikayetlerimizi dile getiririz, dertlerimizi genel başkanımıza anlatırız” dedi.

Aydın Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Muhammet Ali Künkcü ise toplantının hayırlara vesile olmasını dileyerek, “Sayın genel başkanımı tebrik ediyorum, teşekkür ediyorum. Şoför esnafının problemlerini dinlemek için buraya kadar geldi. Son zamanlarda yaşadığımız sıkıntıları bir nebze hafifletmeye çalışıyor. Sayın genel başkanıma tekrar teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı. Kendilerinin de birlik başkanlığı olarak esnaf için ellerinden geleni yapmaya çalıştıklarını kaydeden Künkcü, “Federasyon başkanımız Fevzi ağabeyim, aynı zamanda konfederasyonumuzun da başkan vekili. Kendisi Aydın odalarıyla ilgili hangi sıkıntı olursa olsun bizlere çok hassasiyetle davranmıştır. Sorunlarımıza ve çözümlerimize hassasiyetle önem vermiştir. Bugüne kadar da benim herhangi bir şeyimi geri çevirmemiştir. Kendisine ayrıca bizlere Aydın olarak gösterdiği hassasiyetten dolayı teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

Konuşmaların ardından Aydın’daki Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odaları’nın başkanları, esnafın ve odaların sorunlarını TŞOF Başkanı Fevzi Apaydın’a anlattı.

 
Yorumlar

Yorum yazabilmek için giriş yapın. Henüz kayıt olmadıysanız yeni hesap oluşturun.
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!

Köşe Yazıları

REKLAM ALANI REKLAM ALANI REKLAM ALANI REKLAM ALANI