Didim Özgürses Gazetesi | Yaşanılası bir Didim için

AÇIK TEŞEKKÜR

AÇIK TEŞEKKÜR

Yeni Didim gazetesi ile yola çıktık, Yeniden Didim gazetesi ile devam ettik. 12 eylül 2004 tarihinde ise 12 eylül ve 12 eylülcülere inat kendi adımız ve sorumluluğumuz altında “Didim Özgürses Gazetesi” ni kurduk. Tam 19 yıl Özgürses olarak Didim’de doğru bildiğimiz yolda zaman zaman çok yalnız kalsak da  yürümeye devam ettik. Defalarca yargılandık ama yolumuza devam ettik. Artık yorulduk, yaşlandık ve Gazetemizi resmi olarak kapatıyoruz. Ancak, web sitemiz açık kalacak. Zaman zaman sizlerle duygu ve düşüncelerimizi paylaşacağız.

ÖzgürSes gazetesi yayın hayatına başladığı günden bu yana duruşu tavrı ve Didim'e olan sevdasıyla bilinir. Kimsenin yaptığı yatırım ya da kazandığı para ile ilgimiz olmaz. Biz Didim'in  saf ve temiz kalmasına gayret ederiz.  Yoran'ı da biliriz, Yenihisar'ı da biliriz, Didim'i de biliriz.  Kaygılarımız ve derdimiz " en güzel gök yüzünün altındaki en güzel yer yüzünün"  olabildiğince saf ve temiz kalmasıdır. 

Çoğu zaman Didim'e zarar veren ve Didim'in güzelliklerini hiçe sayan davranışları eleştirmekten dolayı  etrafımızda barikatlar örülmeye çalışıldı; yargı, yasama ve yürütmeyle çok sıkıntılı anlar yaşadık. Okurlarımızdan aldığımız destekle hiçbir tehdit ve baskıyı umursamadığımız da herkes tarafından bilinir. Doğru bildiğimiz yolda üstlendiğimiz misyonu, görevlerimizi, sorumluluklarımızı kimsenin bize hatırlatmasına gerek duymadan Özgür Basın  olarak yolumuza devam ettik..

Geçen bu süreçte yanımızda olan, bize güç veren, başta okurlarımız olmak üzere, gazetemizde çalışarak emek harcayan, köşe yazılarıyla bizlere güç veren, verdikleri ilan ve reklamlar ile bizi destekleyen, abone olan, eleştirileri ile katkı sunan, varlıklarıyla dahi kendimizi güçlü hissettiğimiz tüm dostlarımıza sonsuz teşekkür ederiz. İyi ki, varsınız…

MUSTAFA ÖGE – ÖZGÜRSES GAZETESİ SAHİBİ VE SORUMLU YAZI İŞLERİ MÜDÜRÜ

 
Yorumlar

Yorum yazabilmek için giriş yapın. Henüz kayıt olmadıysanız yeni hesap oluşturun.
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!

Köşe Yazıları

REKLAM ALANI REKLAM ALANI REKLAM ALANI REKLAM ALANI