Didim Özgürses Gazetesi | Yaşanılası bir Didim için

DİDİM SANAT PLATFORMUNDAN YILIN İLK ETKİNLİĞİ

Didim Sanat Platformu pandemi koşulları nedeniyle geçtiğimiz yıl içinde gerçekleştiremediği bir çok etkinliği 2021 yılında yaşama geçirmeye hazırlanırken, bu yılın ilk projesini 21 Mart Dünya Şiir Günü Etkinliği ile gerçekleştirecek.
DİDİM SANAT PLATFORMUNDAN YILIN İLK ETKİNLİĞİ

 

Didim Sanat Platformu pandemi koşulları nedeniyle geçtiğimiz yıl içinde gerçekleştiremediği bir çok etkinliği 2021 yılında yaşama geçirmeye hazırlanırken,  bu yılın ilk projesini 21 Mart Dünya Şiir Günü Etkinliği ile gerçekleştirecek.

   Dünya  Şiir Günü Bildirisinin şair Ali Gençli tarafından okunacağı açıklanan etkinliğe Didimli Yazar ve Şairler.  Hüseyin Zeybek, Ahmet Ünal, Bülent Nizam, Bülent Turan, Kevser Akın, Zeynep Batımor, Zeynep Eman, Deniz Süheyla Ergüler, Şükrü Öksüz ve Aysel Can Akgün’ün katılacağı ifade edildi.  

    Didim Belediyesi’nin katkılarıyla yapılacak etkinliğin, 21 /22  Mart tarihlerinde 14oo-19.oo saatlerinde  Didim Belediye Nikah Salonu etkinlik alanında, “şiir dinletisi, şiir üstüne söyleşiler ve kitap imzalama” programlarından oluşacağı ifade edilirken, tüm sanatseverlerin davetli olduğu belirtildi.

    
Yorumlar

Yorum yazabilmek için giriş yapın. Henüz kayıt olmadıysanız yeni hesap oluşturun.
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!

Köşe Yazıları

REKLAM ALANI REKLAM ALANI REKLAM ALANI REKLAM ALANI